Wszystko o nas

Pamiętaj ! Wspólnie łatwiej rozwiązuje się problemy

Wesprzyj nas

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć, jak możesz pomóc zadzwoń lub napisz do nas maila! Jeśli zdecydujesz się na wpłatę darowizny możesz ją przesłać na konto :
PBS o Zakopane 33 8821 0009 0000 0003 7165 0008

Dziękujemy naszym darczyńcom za otrzymane darowizny oraz wszelką pomoc

Kim jesteśmy

"TATROGRÓD" - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "TATROGRÓD" przeznaczona jest dla 14 wychowanków (13 miejsc socjalizacyjnych, 1 miejsce interwencyjne). Prowadzimy dom dziecka, w którym staramy się w miarę możliwości zapewnić naszym podopiecznym warunki funkcjonowania w sposób jak najbardziej zbliżony do życia w rodzinie. Wychowawcy zatrudnieni w Domu Dziecka troszczą się, by dzieci zawsze były zadbane i miały wszelkie potrzebne im rzeczy: odzież, podręczniki do szkoły, kosmetyki, słodycze itp. . Od najmłodszych lat nasi podopieczni uczeni są samodzielności. Młodsze dzieci pod okiem wychowawców sprzątają swoje pokoje, starsze uczą się, jak gospodarować pieniędzmi, gdzie załatwiać urzędowe sprawy, samodzielnie przygotowują posiłki, czy chodzą na zakupy. wspólnie z wychowankami świętujemy urodziny, święta i ważne dla nich wydarzenia. Korzystamy z zajęć na basenie, uczymy się jeździć na nartach, latem wyjeżdżamy na wakacje. wychowankowie objęci są wsparciem psychologiczno- pedagogicznym na terenie Placówki.
Wychowawcy codziennie odrabiają z dziećmi lekcje. W nauce pomagają dzieciom także stażyści i wolontariusze, którzy od lat swoją pracą wspierają dom dziecka.

Dyrektor

Ewa Chlipała

 

Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem

Ułatwienia dostępu