Wszystko o nas

Pamiętaj ! Wspólnie łatwiej rozwiązuje się problemy

Wesprzyj nas

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć, jak możesz pomóc zadzwoń lub napisz do nas maila! Jeśli zdecydujesz się na wpłatę darowizny możesz ją przesłać na konto :
PBS o Zakopane 33 8821 0009 0000 0003 7165 0008

Dziękujemy naszym darczyńcom za otrzymane darowizny oraz wszelką pomoc

Kim jesteśmy

"TATROGRÓD" - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Socjalizacyjnego

Prowadzimy dom dziecka, w którym staramy się w miarę możliwości zapewnić naszym podopiecznym warunki dla funkcjonowania w sposób jak najbardziej zbliżony do życia w rodzinie. Wychowawcy zatrudnieni w Domu Dziecka troszczą się, by dzieci zawsze były zadbane i miały wszelkie potrzebne im rzeczy: nową odzież, podręczniki do szkoły, kosmetyki, słodycze itp. Dzieci mogą zapraszać do siebie przyjaciół, urządzają rodziny, wyjeżdżają na wakacje. Wychowawcy regularnie zabierają je na narty, basen, czy do kina.

Dzieci dostają prezenty na urodziny, imieniny, czy „pod choinkę”. Od najmłodszych lat nasi podopieczni uczeni są samodzielności. Młodsze dzieci pod okiem wychowawców sprzątają swoje pokoje, starsze uczą się, jak gospodarować pieniędzmi, gdzie załatwiać urzędowe sprawy, samodzielnie przygotowują posiłki, czy chodzą na zakupy.

Wychowawcy codziennie odrabiają z dziećmi lekcje. W nauce pomagają dzieciom także stażyści i wolontariusze, którzy od lat swoją pracą wspierają dom dziecka.

Nasza historia

ROK XXXX

Powstaje "Tatrogród"

ROK YYYY

Następuje ważny krok w rozwoju placówki....

ROK ZZZZ

Kolejny etap itp.....

ROK AAAA

Ważne wydarzenie.....

ROK BBBB

Kolejne ważne wydarzenie w życiu ośrodka

Nasze plany na przyszłość

Co jeszcze zamierzamy zrobić, w jaki sposób chcemy rozwijać naszą placówkę itp...

Opis.....

Nasz zespół